Optický internet

Optický internet, ktorý Vás osloví. Najrýchlejší a najstabilnejší prenos dát aj vo Vašom meste.

Viac informácii

IPTV

Digitálne televízne vysielanie označované skratkou IPTV

Viac informácii
NAŠE SLUŽBY

DIGITÁLNE TELEVÍZNE VYSIELANIE (IPTV)

Digitálne televízne vysielanie označované skratkou IPTV sa stalo vďaka inovatívnemu systému prenosu televízneho signálu zaužívanou formou pozerania televízie v súčasnosti. S nami to môže byť ešte väčší zážitok.

OPTICKÝ INTERNET, KTORÝ VÁS OSLOVÍ

Najrýchlejší a najstabilnejší prenos dát aj vo Vašom meste. Zabezpečenie rýchlej a stabilnej siete s využitím komplexnej Triple Play ponuky – digitálna televízia, vysokorýchlostný internet, telefón z tzv. jedného kábla
mnohonásobne vyššie prenosové rýchlosti.

O nás

My sme Carbonet. Spoločnosť, ktorá sa zaoberá ponukou optického internetu a IPTV.

Sme tím, ktorý prenikol na trh s produktmi kvalitného a spoľahlivého optického internetu už pred viac ako 10 rokmi, a to priamo zo srdca Slovenska, našej Banskej Bystrice.

Pôsobenie vo Veľkom Krtíši sme odštartovali s vysokými cieľmi v roku 2011. Tento krok nám spravodlivo udelil titul prvého poskytovateľa optického internetu a digitálnej televízie v meste Veľký Krtíš.

Ponuka nášho internetu je naozaj komplexná a neskrýva sa za žiadne umelo dosadené čísla, ale skutočne napĺňa ponúkané parametre. Náš internet je nielen neobmedzený a neviazaný, ale aj skutočne synchrónny. Tento internet je našou devízou a určite s ním budete spokojný. Začiatkom roka 2014 pribudla do našej rodinnej ponuky aj digitálna televízia so skutočne širokou škálou televíznych programov, doplnená o žiadaný TV archív.

Spoločnosť Carbonet pre Vás navyše ponúka veľmi kvalitné servisné služby. Na základe vývoja nových technológií sa aj naša spoločnosť snaží držať krok s inováciami a zabezpečuje zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby.

V súčasnosti sme poskytovatelia najdostupnejšej technológie pre bežných, ale aj firemných užívateľov internetu a TV prostredníctvom telefónnej linky (IPTV). Synchrónnosť našich produktov zaručuje rovnaký download aj upload, čo prináša do Vašej domácnosti či firmy obrovskú výhodu oproti asynchrónnej konkurencii.